Sklep internetowy Zosiasamoglosia.pl oferuje Państwu specjalistyczne produkty dla logopedów, terapeutów, pedagogów i psychologów, dla których przygotowaliśmy sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne rozwiązania terapeutyczne do wykorzystywania w codziennej pracy z dziećmi.

Wiele, spośród oferowanych przez nas pomocy, przetestowaliśmy sami podczas wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach. Bazując na własnym doświadczeniu oraz będąc w stałym kontakcie z innymi specjalistami, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty, wyjdą naprzeciw Państwa oczekiwaniom i doskonale spełnią swoją terapeutyczno-edukacyjną rolę.

Specjalistyczne pomoce terapeutyczne, pomoce logopedyczne, pomoce edukacyjne – wysyłane są do Państwa bezpłatnie za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Dotyczy to wszystkich pomocy, które przekazujemy w plikach .pdf lub graficznych .jpg .png

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszych kursów i szkoleń prowadzonych w formie online. Certyfikaty drukowane wysyłamy na adres wskazany w zamówieniach.

…Regulamin

W tym dziale znajdziecie Państwo również: regulamin sprzedaży, politykę cookies oraz politykę prywatności.

Życzymy udanych zakupów!