nowości

Planowana przerwa techniczna przelewy24

Szanowni Państwo, 28 stycznia 2024 r. planowane są prace modernizacyjne w serwisie Przelewy24. W godzinach 01:00 – 03:00 wystąpi całkowita niedostępność systemu Przelewy24 oraz Ekspres. Modernizacja ma na celu poprawienie jakości usług Przelewy24. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

nowości

Szybkie przelewy

Przywracamy możliwość dokonywania płatności poprzez szybkie przelewy24. To bezpieczna i wygodna forma płatności, co więcej generująca od razu możliwość pobierania zakupionych przez Państwa pomocy. Jednocześnie przypominamy aby sprawdzać również folder SPAM gdyż bardzo często programy pocztowe kwalifikują wiadomości z uprawnieniami do pobrania plików jako niechciane.

nowości

Uprawnienia do pobrania plików

Szanowni Państwo! Po zaksięgowaniu Państwa przelewu ( przelew tradycyjny) jak również przelewy elektroniczne i opłaty za pośrednictwem blik, otrzymujecie Państwo uprawnienia do pobrania plików. Wiadomość ze systemu wysyłana jest automatycznie. Proszę o sprawdzenie w waszych programach pocztowych folderów ODEBRANE lub SPAM gdyż bardzo często zdarza się wrzucanie takich wiadomości do kategorii SPAMU W przypadku braku …